تبلیغات
برای زندگیم... - مخلوط شد ن عشق با موضوعات جنسی
فقط یک بار فرصت زندگی داریم...

مخلوط شد ن عشق با موضوعات جنسی به دو صورت امکان پذیر است . اولین نوع "عشق برای سکس" و دومین نوع"سکس برای عشق" است.
"عشق برا ی سکس "یک عشق دروغین و قلابی است که برای ارتباط جنسی با طرف مقابل به وجودآمده است و هدف فرد از ابراز عشق، رابطه جنسی با طرف مقابل است در این نوع موارد، فرد هوسباز، خود را عاشق سینه چاك معرفی کرده و با ابراز عشق دروغین و قلابی به معشوق نزدیک شده و به هدف شیطانی خود می رسد و پس از رسیدن به هدف خود، چهرة واقعی خود را نشان میدهد و همۀ صحبتهای عاشقانۀ خود را فراموش می کند و معشوق را با یک دنیا غم و اندوه، تنهاباقی می گذارد.(من خوب اینو می فهمم)
"عشق برای سکس" بیشتر در آقایان دیده می شود و دارای چند علت می باشد:
الف- افرادی که از بیان مستقیم مسائل جنسی و ابراز میل جنسی خود نسبت به طرف مقابل شرم
دارند و خجالت می کشند و غریزة جنسی را در خود سرکوب می کنند ولی عشق را بسیار پاك ومقدس می شمارند و نوعی از رابطۀ جنسی همراه با عشق را مج از می دانند. این گونه افراد حتی ممکن است در صورت تماس جنسی، رابطه جنسی خود و طرف مقابل را کاملاً انکار کنند.
ب- افرادی که می دانند در صورت ابراز مستقیم میل جنسی به طرف مقابل با واکنش منفی طرف مقابل روبرو می شوند . پس برای رسیدن به هدف خود (مخ زنی) کوشش می کنند که با ابراز عشق و علاقه، طرف مقابل را برای برقراری ارتباط جنسی آماده سازند.
ج- افرادی که فکر می کنند بالاترین درجه عشق را باید با سکس به طرف مقابل ابراز کرد. این افراد این تصور را می کنند که بالاترین نوع ارتباط بین یک پسر و دختر زمانی پیش می آید که بتوانند با یکدیگر آمیزش جنسی داشته باشند . در صورتی که در آمیزش جنسی فقط بدنها و جسمها به هم نزدیک می شوند . در واقع، آمیزش جنسی، نزدیکترین ارت باط جسمی بین یک دختر و پسر است .
ولی بالاترین نوع ارتباط بین یک دختر و پسر می تواند یک رابطۀ عمیق فکری و ذهنی باشد . رابطه ای که از نزدیک شدن تفکرها و شناخت ها به وجود می آید.
دومین نوع مخلوط شدن عشق با موضوعات جنسی "سکس برای عشق" است. "سکس برای عشق "یک رابطه جنسی است که به هدف به وجود آمدن عشق انجام می شود.
"سکس برای عشق" بیشتر در بین خانمها مشاهده می شود و دارای چند علت می باشد:
الف- کسانی که فکر می کنند که با انجام سکس به درجه ای از معرفت و عرفان می رسند . این طرز تفکر به شدت غلط و اشتباه است. انسانها با آمیزش جنسی به ارضاء می رسند نه به عرفان.
ب- افرادی که سکس را مقدمه عشق می دانند و فکر می کنند که تداوم عشق در انجام آمیزش جنسی است . این افراد، کوشش می کنند که از راه وابستگی جنسی، عشق و علاقه را به وجود آورند.
در این نوع موارد، فرد برای اینکه بتواند عاشق فرد مقابلش شود و یا فرد مقابلش را عاشق خود کند به اعمال جنسی روی می آورد.


عشقبازی کار بازی نیست ای دل سر بباز
زان که گوی عشق نتوان زد به چوگان هوس (حافظ)


آمیزش جنسی نمی تواند جایگزین عشق و یا جزیی از عشق بشود . افرادی که آمیزش جنسی راجزئی از روابط عاشقانه می دانند باید به این نکته فکر کنند که حیوانات نیز مانند انسانها آمیزش جنسی انجام می دهند ولی عاشق یکدیگر نیستند . روابط جنسی، دقایق کوتاهی از زندگی مشترك بین زن و شوهر را پر می کند. ولی بقیۀ دقایق زندگی را می توان با عشق پر نمود.
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 1389/02/5 توسط piano
درباره وبلاگ
نویسندگان
آرشیو مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :


قالب وبلاگ

انواع کـد های جدید جاوا تغیــیر شکل موس