تبلیغات
برای زندگیم... - پس از اتمام رابطه جنسی چه باید کرد؟
فقط یک بار فرصت زندگی داریم...

پس از اینکه به اوج لذت جنسی رسیدید و تقریبا پس از حدود 20 دقیقه تلاش مکرر تعجبی ندارد که بخواهید درازی بکشید و سپس برای صرف غذایی که همسرتان برایتان اماده کرده از خواب بلند شوید. 

اما گاهی اوقات اگر می خواهید  همسرتان در کنار شما احساس امنیت و آرامش داشته باشد خوابیدن و چرت زدن بعد از رابطه جنسی اصلا گزینه مناسبی به شمار نمی رود.بنا براین به جای اینکه رویتان را بر گردانید و شروع کنید به خر خر کردن در این قسمت نکاتی را برایتان باز گو می کنم که انجام ان نتایج مطلوبی در پیش دارد.

 پاشو رفیق :

 واضح است که دلیل احساس خستگی و نیاز به خواب در اقایون-پس اتمام معاشقه به مسائل زیست شناختی بر می گردد. پس از رسیدن به مرحله اوج لذت جنسی هورمون هایی به نام " اکسی توسین " آزاد  می شود  که به طور طبیعی احساس خواب آلودگی در فرد ایجاد می نمایند.

 اما یاید دقت داشته باشید- چرا که این امر نیز در اثر واکنش های خاص فردی در شخص ایجاد می شود: بیشتر آقایون عادت دارند در لحظه ای که ارگاسم می شوند نفس خود را حبس می کنند و به درستی تنفس نمی کنند.

 بنابر این به جای حبس کردن نفس باید  دم و بازدم خود را تنظیم کرده و نفس عمیق بکشید. این کار نه تنها لذت شما را بیشتر می کند بلکه به شما کمک می کند که هوشیاری خود را نیز حفظ کنید . حد اقل برای مدت زمان کوتاهی.

  اما اگر فراموش کردید که تنفس کنید پس از چند لحظه استراحت بلند شوید و یه دوش آب سرد بگیرید. این کار باعث می شود حالت خواب آلودگی در شما از بین برود. .

 تمام کار های جالب :  

 حالا نوبت این می رسد که کاری انجام دهید تا همسرتان احساس کند که برای شما یک دنیا ارزش دارد. برخی از این پیشنهاد ها به شما کمک می کند که بتوانید تا حدی به تنبلی هایتان ادامه دهید.

 او را همچنان نوازش کنید 

پس از هر بار معاشقه لازم نیست  ژست های آن چنانی به خود بگیرید . بسیاری از خانم ها پس از اتمام رابطه جنسی تا حد زیادی آسیب پذیر می شوند به همین دلیل باید کاری کنید تا او بداند که شما به اندازه قبل او را دوست می دارید و مانند گذشته برای او ارزش قائل هستید . متاسفانه با نگاه کردن به سقف ویا تماشای تلویزیون شرایط خیلی بد تر می شود . به جای این سعی کنید او را نوازش  کنید . دستتان را روی پای او بگذارید  و به آرامی بدن او را لمس کنید . هچنین نیز می توانید با موهای او بازی کنید . لازم نیست خیلی سکسی برخورد کنید . او به راحتی می تواند عطوفت مهربانی- و توجه شما را دریابد .

 تمیز کردن :

 پس از اینکه مدتی در کنار هم دراز کشیدید  و به آرامش دست پیدا کردید . وان حمام را پر از آب گرم کنید . اجازه دهید در میان پاهایتان دراز بکشد و از وجود یکدیگر لذت ببرید . او را صابونی کنید و کمی ماساژ دهید .هیچ شکی وجود ندارد که او به لحظه لحظه این دقایق عشق می ورزد.

 با هم شام تهیه کنید :

 من هیچ مردی را نمی شناسم که پس از بر قراری رابطه جنسی احساس گرسنگی شدید نکند . اما به جای اینکه به پهلو دراز بکشید و بگو یید :" سارا یه چیزی برای خوردن درست کن " پیشنهاد دهید که هر دو با هم شام را آماده کنید . می توانید در حالی که او شام را آماده می کند شما سبزی ها را خرد کنید / یا مثلا چیز هایی را با هم مخلوط کنید و بخورید که تا حالا نمی خوردید . تنها هدف این است که شما باز هم پس از لذت جنسی زمانی را صرف با هم بودن کنید . 

دو مرتبه انجام دهید : 

اگر تمایلی به انجام مجدد این کار دارید و این میل را در او نیز مشاهده می کنید . از پیش نوازی شروع کنید . چند لحظه صبر کنید تا انرژی از دست رفته را باز جویید و دو مرتبه از ابتدا همه چیز را از سر بگیرید. از بوسیدن لب هایش شروع کنید رفته رفته تمام بدنش را لمس کنید . باید کاری انجام دهید تا تحریک شده و تمایل بر قراری ارتباط مجدد را پیدا کند . زمانی که او به چنین احساسی دست پیدا کرد به راحتی  می توانید رابطه را از نو تکرار کنید . 

با هم چرت بزنید :

اگر همسرتان جزء آن دسته از خانم ها ی پر حرارت است که در بر قراری رابطه جنسی فعال عمل میکند . شکی وجود نخواهد داشت که او نیز به اندازه شما خسته می شود . بنابراین می توانید چیزی شبیه این به او بگویید : " چرا برای به دست اوردن انرژی یک چرت نزنیم "بعد میتونیم با هم یه دوش بگیریم و بعد شام را اماده کنیم .فراموش نکنید که دست هایتان را به دور او حلقه بزنید تا متوجه شود که او شما را به این روز در اورده

 تشکر و قدر دانی :

 رسیدن به مرحله اوج لذت خیلی خوب است حتی می توان گفت که  بی نظیر است. اما باید همواره به خاطر داشته باشید که شخص دیگری نیز همراه با شما بوده و وجود او باعث شده که شما به این موفقیت دست پیدا کنید . بنابراین به هر نحوی که می توانید . باید او را متوجه کنید که وجودش برایتان ارزشمند است و از او قدردان و متشکر  هستید..

 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 1389/02/16 توسط piano
درباره وبلاگ
نویسندگان
آرشیو مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :


قالب وبلاگ

انواع کـد های جدید جاوا تغیــیر شکل موس